Eurotik chat shqip

Menaxherja e kësaj studioje tregon përvojën e saj në disa studio të tjera.Studioja e Dafnit, siç i thërret ajo njërës prej pronareve, u mëson shtëpitë vajzave që punëson dhe ka disa djem që u bëjnë presion vajzave që punojnë, në mënyrë që të mos shkëputen nga studio.Mjafton një kompjuter, një linjë internet dhe aksesi në këtë linjë dhe mund të fillosh punë.

Eurotik chat shqip-4

Gjithçka kryhet nëpërmjet monitorit të kompjuterit. Janë vajza që, për të fituar diçka më shumë bëjnë këtë punë të pazakontë, e cila paguhet mirë.Këto studio punojnë në fshehtësi, nëpër apartamente në lagje të ndryshme të Tiranës. Shpeshherë pronarët u japin nga një laptop vajzave të punësuara për të punuar në shtëpi e në këtë mënyrë u shmangen kontrolleve të policisë në banesa.Sipas saj, pronari i kësaj qendre ka një dyqan kompjuterësh, i cili ka tetë vjet që bën këtë punë dhe është personi i dytë në Shqipëri që ka hapur një studio të tillë.Menaxherja i rekomandon gazetares së prezantuar si vajzë që kërkonte punë, që të mos jepte identitetin e vërtetë, pasaportën në momentin kur kërkon punë në këto studio, pasi më pas kur mund të duash të largohesh, pronarët e studiove nuk të lejojnë, duke të bërë shantazh.“Është një lloj chat-i me klientë të huaj, biseda në anglisht. Domethënë sa më shumë minuta ta mbash klientin në linjën tënde, aq më shumë paguhesh”.

Ambienti ku ato punojnë është një garsonierë e marrë me qira në një kompleks të ri pallatesh pranë Qytetit Studenti në Tiranë.Nëse arrin të punësohesh, paguhesh me kredite, merr 25% të krediteve, ku çdo kredit është i barabartë me një minutë në linjë dhe çdo minutë paguhet.Ka vajza që arrijnë të fitojnë edhe 18 mijë lekë të reja në natë, madje edhe 200 mijë lekë të reja, varet sa gjatë e mban klientin në linjë.I Perndjekuri I Dashurise Une jam i burgosuri yt Rroj me prangat qe ti me ke vene Po cudi as qelia s'me mbyt Dhe s'me mbyt as dritarja e zeze Kur ti prangat m'i hodhe ne mish Une i putha duart e tua Eshte rast i pashembullt ta dish Qe xhelatin ta puth a ta dua I perndjekuri yt erotik I perndjekur te mbetet gjithmone Erotim i mire a i lig Hidhmi duart ne fyt, torturome Ky burgim sa do zgjase s'e di I perjetshem do kisha deshire Vec ti eja me shih ne qeli Te perndjekurit tend i vjen mire. Qllimi yn kryesor sht t kemi nj rrjet SHQIP ku mund t mblidhen t gjith Shqiptart nga t gjitha trojet tona dhe bashkatdhetart tan t cilet jan t shprndar n t gjith botn. Gjuha Shqipe sht i vetmi mjet i ndriimit dhe i prparimit moral.Gjatë rrëfimit të saj tregon se kishte rënë në depresion për një periudhë tremujore gjatë këtyre dy vjetëve, madje kishte tentuar të vriste edhe veten.